close
SCRIPTOO
AppMagazyn Panna MłodaINSTALL

Fryzura ślubna i ozdoby do włosów w stylu glamour. Kucyk do ślubu, loki czy fale czy klasyczny kok ślubny?

Nowoczesne kucyki czy klasyczne hiszpańskie koki a może romantyczne fale. Każda z tych fryzur będzie pasowała do ślubu w stylistyce glamour o ile dopełnione zostaną odpowiednią dobraną biżuterią do włosów.

KUCYK

Wyjątkowo nowoczesne upięcie to tzw. "objętościowy" kucyk. To fryzura dla zdecydowanych Panien Młodych, lubiących oryginalne rozwiązania. Do ozdobienia takiego uczesania użyć można biżuteryjnego wianka okalającego głowę lub efektownego, błyszczącego grzebyka.  

undefined

opaska do włosów MOIRA ANTIQUE GOLD - NOVIA BLANCA; grzebyk LINDA SILVER i kolczyki VEIDA SILVER - NOVIA BLANCA


FALE

Eleganckie, gładkie fale rodem z Hollywood to zdecydowany hit sezonu 2020 oraz 2021. Niezwykle kobiecie uczesanie sprawdzi się jeśli jesteś szczęśliwą posiadaczką gęstych włosów. Postaw na grzebyk wpięty nad uchem lub opaskę w stylu diademu. 

undefined

grzebyk MEDA ANTIQUE GOLD i kolczyki VENYA ANTIQUE GOLD - NOVIA BLANCA ; opaska VALENA SILVER - NOVIA BLANCA 


NISKI KOK Z ELEMENTEM WARKOCZA

Najpopularniejsza fryzura to nadal niskie upięcie sprawiające wrażenie nieco niedbałego. Misterny warkocz nadaje jej delikatności i ciekawej faktury. Niski kok to fryzura wręcz stworzona do ozdobnych grzebyków! Odpowiednio wygięta ozdoba będzie dobrze przylegać do głowy i świetnie trzymać się nawet w czasie szalonej weselnej zabawy. 

undefined

grzebyk SOFIA SILVER - NOVIA BLANCA


WYSOKI, GŁADKI KOK

Gładki kok to klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody. Elegancki i kla-syczny, najlepiej wygląda ozdobiony tiarą. Taka fryzura dodaje wzrostu i jednocześnie wysmukla sylwetkę. Wymaga jednak klasycznych rysów i zadbanej skóry - przy takim uczesaniu nic się nie ukryje!

undefined

grzebyk AVALON SILVER - NOVIA BLANCA; tiara ASTRID SILVER - NOVIA BLANCABiżuteria ślubna - NOVIA BLANCA www.novia-blanca.pl
Tekst - Joanna Sirak / Novia Blanca
Fotografie - ELENA MATIASH