Magazyn Panna Młoda

Warszawa, Polska

ul. Woronicza 31 lok 45,
02-640 Warszawa
Polska

mail_outlineredakcja@pannamloda.com

ABOUT US

Magazyn ”Panna Młoda” jest luksusowym pismem skierowanym do osób zamierzających wstąpić w związek małżeński, ich bliskich oraz firm z branży ślubnej.

Głównym celem “Panny Młodej” jest tworzenie nowych trendów w modzie ślubnej i kreowanie modnego wizerunku współczesnej Panny Młodej. To tutaj odkrywane są przed czytelnikami najlepsze i najbardziej topowe produkty i pomysły z rynku ślubnego. Na łamach “Panny Młodej” oferty swoje prezentuje szeroki wachlarz producentów, importerów jak również usługodawców. Począwszy od strojów dla nowożeńców i ich gości poprzez firmy prowadzące listy prezentów ślubnych, salony jubilerskie, agencje dekoratorskie, firmy fotograficzne, salony kosmetyczne i fryzjerskie na hotelach, restauracjach i biurach podróży skończywszy.

Relacjonujemy najważniejsze wydarzenia związane z modą ślubną i nie tylko. Umieszczamy reportaże z najciekawszych ślubów i wesel naszych czytelników. Jako jedyna redakcja w Polsce organizujemy do każdego wydania kilka autorskich sesji fotograficznych poświęconych modzie ślubnej oraz ślubnym scenografiom. Dzięki temu nasz magazyn ma wiele wyjątkowych zdjęć, które publikowane są tylko i wyłącznie u nas, tworząc niepowtarzalny charakter pisma.